Hakkımızda

Kolaylı Spider

Hakkımızda

Firmamız 1993 yılında oto aksesusar sektöründe faaliyetlerine başlamış ve kısa süre içinde Kolaylı Spider markasıyla ilk önce FRP aerodinamik (body-kit ve spoiler) ürünleri üretimini gerçekleştirmiştir. Bu alanda yakalanan başarı ile birlikte daha sonrasında sırasıyla krom aksesuarlar, yan basamak, tavan barları ve pick-up aksesuarları üretimine başlanmış ve tüm bu faaliyetler sonucunda Kolaylı Spider, yurt içi ve yurt dışı pazarında sektöründe tanınan bir marka haline gelmiştir.

Kolaylı Spider


Öncelikle Türkiye genelinde ve daha sonrasında yurt dışında, özellikle Avrupa'da yakalanan yüksek satış oranlarıyla Kolaylı Spider, büyüme kaydederek marka bilinirliğini arttırmıştır. Yurt içi ve yurt dışındaki birçok firma ile çalışmakta ve gerek ulusal gerekse uluslararası organizasyonlar arasında yer alarak Kolaylı Spider marka ürünlerini son tüketiciye ulaştırmaktadır.

2021 yılında da firmamız, hedefleri doğrultusunda yeni bir marka oluşturmuş ve PAM (Pick-Up Accessories & Modification) markası bünyesinde pick-up grubu ürün üretimine ve satışına başlamıştır. Ayrıca proje body-kit çalışmaları gerçekleştimekte ve pick-up araçlara yönelik özel çalışmalar yürütülmektedir.

30 YILI AŞKIN TECRÜBE
30 YILI AŞKIN TECRÜBE

Tüm markalara özel binlerce oto aksesuar üretiyoruz.

ÜSTÜN KALİTE
ÜSTÜN KALİTE

Yüksek kalite standartlarında üretim ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Tüm hizmetlerimizi sertifikalandırıyor ve garanti veriyoruz.