KolaylıSpider.Com online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 gündür ancak "Müşteri Memnuniyeti" ilkemizden yola çıkarak size bir Kolaylı Spider müşterisi olarak internet mağazamızdan aldığınız ürününüzü kullanılmamış olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 15 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş, faturasız ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir ve kargo masrafları size ait olmak üzere geri gönderilecektir.

Ayıplı ürünü tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, gerekli iade/değişim süreci başlatılacaktır. Ürün/ürünlerin firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanızın bu bedeli kartınıza geri yükleme süreç ve prosedürü tamamı ile Kolaylı Spider'ın yaptırım ve kararları dışındadır.

İade Prosedürü: Ayıplı ürün iadelerini, faturanın arkasında yer alan bölümü eksiksiz olarak doldurarak ve ürünü gönderdiğiniz kolinin üzerine sipariş numaranızı yazarak Aras Kargo ile ücretsiz olarak aşağıdaki adrese gönderebilir ve iade sürecinizi başlatabilirsiniz. 15 gün içerisinde yapılan iadelerin Aras Kargo ile gönderilmesi şartı ile kargo ücretleri Kolaylı Spider tarafından karşılanacaktır. Ancak ürünü başka bir kargo şirketiyle göndermek isterseniz kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacaktır.

Aras Kargo Müşteri Numaramız: 76000001296 İade Adresi: Kolaylı İnş. Malz. Otomotiv San. ve Tic. Pazarlama Ltd. Şti. Uzunbey Mah. Akmeşe Yolu Üzeri. Kartepe – İzmit / KOCAELİ

İade ettiğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarları ile birlikte, sipariş numarası ve yukarıda belirtilen adresi içerecek şekilde geri göndermeniz gerekmektedir.

İade kargonuz bize ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderilecek ve iade talep ettiğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, "Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 7’deki "Sözleşmeden Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. (bkz. KolaylıSpider.Com – Mesafeli Satış Sözleşmesi). Faturasız iade kabul edilmemektedir. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra Kolaylı Spider tarafından ortalama 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması 7 iş gününü bulabilmektedir.